Axpharm sp. z o.o. logo firmy

Portfolio wyrobów
medycznych do
ucha, nosa i gardła

Kontakt Postępowanie Strona główna
Strona główna AloeNasin Cerumex Gardvit A+E Gardvit olive A+E Otovent Dolphiner Voskolix Ringosol Looker Postępowanie Kontakt
Niebieskie tło axpharm

Axpharm
- samodzielnie -
Tworzymy
Rozwijamy
Gwarantujemy

Axpharm
- samodzielnie -
Tworzymy
Rozwijamy
Gwarantujemy

Axpharm
- samodzielnie -
Tworzymy
Rozwijamy
Gwarantujemy

axPharm logo białe

Portfolio wyrobów medycznych Axpharm

Wyroby medyczne

Nowości


AloeNasin spray do nawilżania i regeneracji śluzówki nosa z witaminami A+e i Aloesem opakowanie

Aloenasin

AloeNasin to spray do nosa z aloesem i witaminami A+E.
Pięć aktywnych i przebadanych klinicznie składników wyrobu wspomaga procesy regeneracji i gojenia, łagodzi podrażnienia, zapewnia skuteczne nawilżanie błony śluzowej nosa.
Wyrób Medyczny

Cerumex opakowanie

Cerumex logo produktu

Cerumex krople i Cerumex spray to wyrób medyczny zawierający bezpieczne i skuteczne substancje, które rozpuszczają i rozmiękczają woszczynę. Regularnie stosowany usuwa pozostałości woskowiny i stanowi profilaktykę zatkanego ucha.
Wyrób Medyczny

Otovent opakowanie

Aloenasin

Otovent stanowi leczenie pierwszego rzutu ujemnego ciśnienia w uchu środkowym. Metoda Otovent indukuje autoinflację ucha środkowego przez połączenie dwóch klinicznie udowodnionych sposobów leczenia (techniki Valsalvy i Politzera).
Wyrób Medyczny

Voskolix spray do uszu dla dzieci opakowanie

Voskolix spray do higieny uszu logo

Voskolix to spray do uszu wspomagający naturalny proces oczyszczania ucha z woskowiny. Dzięki zawartości naturalnej oliwy z oliwek do higieny ucha, rozmiękcza jej nadmiar (woskowiny), ułatwia zabieg płukania ucha, a także chroni przewód słuchowy podczas kąpieli.
Wyrób Medyczny

Dolphiner spray do uszu opakowanie

Dolphiner spray do usuwania wody z ucha logo

Dolphiner to spray do uszu osuszający przewód słuchowy z nadmiaru wody oraz przywracający naturalnie kwaśne pH przewodu słuchowego, które jest naturalną barierą dla rozwoju flory bakteryjnej. Preparat przeznaczony do stosowania w profilaktyce i leczeniu wspomagającym zapaleń przewodu słuchowego zewnętrznego, związanych z gromadzeniem się nadmiaru wody tzw. „ucho pływaka”.
Wyrób Medyczny

Gardvit spray na suche gardło z witaminami A+E i aloesem  opakowanie

Gardvit A+E spray do gardła logo

GardVit A+E to spray na chrypę i suchość gardła z aloesem, gliceryną i witaminami A+E. Składniki GardVitu A+E powlekają delikatną błoną śluzówkę jamy ustnej i gardła skutecznie ją nawilżają i chronią przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Wyrób medyczny GardVit A+E wspomaga procesy regeneracji śluzówki i przywraca jej naturalne funkcje obronne.
Wyrób Medyczny

Gardvit olive A+E spray na suche gardło z oliwą i witaminami A+E opakowanie

Gardvit olive A+E spray do gardła

GardVit Olive to spray nawilżający do gardła z kompozycją naturalnych składników: wzmacniających układ odpornościowy witamin A+E oraz natłuszczającej oliwy z oliwek. Dzięki lepkości oliwy z oliwek skutecznie koi podrażnienia i przywraca głos.
Wyrób Medyczny

Ringosol delikatny spray do nawilżania nosa opakowanie

Ringosol mikrospray do nosa logo

Ringosol to izotoniczny płyn Ringera do nosa. Dzięki zawartości jonów sodu, wapnia i potasu doskonale nawilża i oczyszcza błonę śluzową nosa. Posiada najdelikatniejszą aplikację do nosa w postaci mgiełki stąd można go stosować zarówno u dorosłych, dzieci, jak i niemowląt.
Wyrób Medyczny

Strona produktu

w trakcie budowy


Zestaw wzierników laryngologicznych typu Looker

Wziernik Looker logo

Looker to innowacyjny zestaw jednorazowych, sterylnych wzierników laryngologicznych na który składa się wziernik uszny, nosowy i szpatułka laryngologiczna. Nowa, trwała konstrukcja wziernika do nosa oraz szpatułki laryngologicznej zapewnia łatwe użycie i komfort podczas badania zarówno dla lekarza, jak i pacjenta. Bezpieczeństwo pacjenta gwarantowane jest przez gładkie brzegi i wypolerowane końce zestawu.
Sterylny zestaw zabezpiecza pacjenta przed zakażeniami HBC, HBV, HIV.
Wytwarzany w najwyższym standardzie dla wyrobów medycznych zgodnym z ISO:13485.
Wyrób Medyczny

Informacja dla konsumenta

czym jest wyrób medyczny

Wyrób medyczny przeznaczony jest do stosowania w celu leczenia lub łagodzenia przebiegu choroby, którego zasadnicze zamierzone działanie jest osiągane w wyniku zastosowania środków innych niż farmakologiczne, immunologiczne lub metaboliczne.

2015 - 2024 Axpharm sp. z o.o.